Author Topic: Rekrutacja i opuszczanie miast  (Read 3130 times)

Offline majsin

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Rekrutacja i opuszczanie miast
« Reply #15 on: September 12, 2012, 07:04:46 PM »
Ogólnie to rozumiem, że nie jest fajne, gdy zmienia się zasady gry podczas jej trwania. Wiem, że przyzwycziliście sie do tych zerowych miast
Ja tak tego nie odbieram, wiem, że to faza testowa wszystko może się zmienić, wipe pewnie będą nieuniknione (ze względu na pewne duże zmiany, jak i ze względy wypuszczenia wersji na świat).
Chodzi mi tylko o to, żeby poprawiać tą grę bo ma potencjał, wprowadzać jakieś fajne dodatki, które ją odróżnia na tle innych mmo via www. Rzucam pomysły, albo się spodobają albo nie, ale wolę je przedstawić i podyskutować niż przemilczeć i później czegoś nie będzie fajnego w grze.
« Last Edit: September 12, 2012, 07:13:53 PM by majsin »

Offline Khrone

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Szwecja (222)
    • View Profile
« Reply #16 on: October 27, 2012, 12:50:33 PM »
To jak z tym usuwaniem miast o populacji 0? Kiedy będzie? Bo potrzebuję wyburzyć jedną wadliwie postawioną osadkę...

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #17 on: October 27, 2012, 01:01:36 PM »
Heh, ja też ;)

Przy okazji, drobna niespójność - wyjęcia króla ze stolicy zużywa limit ale nie wyświetla prośby o potwierdzenie. Co więcej, króla można wyjąć jeśli limit w mieście wynosi 0 (poświęciłem mój cenny limit żeby to sprawdzić :P).

Liosan
« Last Edit: October 27, 2012, 05:57:43 PM by liosan »

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #18 on: October 28, 2012, 10:53:19 PM »
Nie jest to jeszcze zrobione (opószczanie miast).

Z królem jest to zrobione specjalnie, można go swobodnie osiedlać i rekrutować, ale to jest wyjątek.

Troll