Author Topic: Pochwal się swoim Imperium  (Read 3493 times)

Offline Khrone

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Szwecja (222)
    • View Profile
Re: Pochwal się swoim Imperium
« Reply #15 on: October 17, 2012, 09:19:52 PM »
Bardziej niż na minimapce pomogły by różnokolorowe kropki wyznaczające granice - by odróżnić graczy od siebie :)

Nie wiem czy "równie fajnie" ja od początku czitowałem i patrzyłem na mapę XKDC z gizarma.pl :( Powinno być więcej graczy, skupionych na mniejszej przestrzeni - wtedy by było fajnie. Europa po prostu jest... za duża IMHO.

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #16 on: October 17, 2012, 10:58:30 PM »
Jak dla mnie fajniej się zwiedza, bo jest więcej terenu ;) Niby wiadomo gdzie są lądy, ale lasy, tereny specjalne i łąki są rozłożone w ciekawy sposób, więc można sobie porównywać, kto miał lepszy start a kto gorszy.

Dołączam się do komitetu poparcia różnokolorowych kropek wyznaczających granice, i dorzucam do tego wyświetlanie informacji "czyja to jest jednostka" :)

Liosan

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #17 on: October 18, 2012, 03:14:44 AM »
Tak z ciekawości czy Europę eksploruje się równie fajnie (tu w końcu wiesz czego się spodziewać).

Nawet fajniej, bo więcej się dzieje. Świat jest większy, są państwa innych graczy, które ulegają ciągłym zmianom. Wcale nie do końca wiadomo czego się spodziewać - jest jeszcze dużo miejsca na zaskoczenie :-)
I w końcu udało mi się wymyślić, jak wyznaczać trasy "na azymut", żeby nie zostawiać białych pól, ale jednocześnie żeby pionier nie tracił czasu, chodząc wiele razy po tym samym polu ;-)