Author Topic: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?  (Read 1858 times)

Offline hubtus

• Newbie
  • *
    • View Profile
Zasadniczo już od trzech miesięcy forum nie widać żywego ducha, praktycznie nikt się nie loguje i stąd też moje pytanie, czy gra się dalej rozwija? Projekt jest jak dla mnie świetny i tylko czekam na jakieś nowe informacje dotyczące zmian. Ostatnio widać jakieś życie na twitterze i Facebooku, więc chyba nadchodzi letnia ofensywa  8). Będzie na co czekać, czy raczej dalej projekt jest zamrożony?

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
Re: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?
« Reply #1 on: May 01, 2015, 12:18:22 AM »
Zasadniczo już od trzech miesięcy forum nie widać żywego ducha, praktycznie nikt się nie loguje i stąd też moje pytanie, czy gra się dalej rozwija? Projekt jest jak dla mnie świetny i tylko czekam na jakieś nowe informacje dotyczące zmian. Ostatnio widać jakieś życie na twitterze i Facebooku, więc chyba nadchodzi letnia ofensywa  8). Będzie na co czekać, czy raczej dalej projekt jest zamrożony?
Będzie na co czekać :)

Tak jak pisałem na blogu gizarmy - pewne sytuacje życiowe są nie do przeskoczenia :( Robimy co się da żeby dociągnąć bieżącą wersję do końca.

Liosan

Offline Seti

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: May 07, 2015, 11:26:03 AM »
O to dobre wieści :)

PS. Przyznam że czasami wchodziłem na bloga, ale ostatni wpis był chyba z września. Nie przyszło mi do głowy że na angielskiej wersji jest więcej - tyle nowinek mnie ominęło  :D

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #3 on: May 07, 2015, 12:29:19 PM »
Hm. Rzeczywiście. W sekcji "Najnowsze wpisy" na polskiej wersji nie ma newsów angielskich - a chyba powinny być. Coś z tym zrobię.

Liosan

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #4 on: August 18, 2015, 11:00:37 PM »
Hm. Rzeczywiście. W sekcji "Najnowsze wpisy" na polskiej wersji nie ma newsów angielskich - a chyba powinny być. Coś z tym zrobię.
Ponad 3 miesiące później - ale w końcu zrobiłem ;) Na obu wersjach językowych w sekcji "najnowsze wpisy" są linki do newsów w obu językach.

Liosan

Offline Seti

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #5 on: October 19, 2015, 03:11:48 PM »
O widziałem zapowiedź nowej wersji. :)
Czy jest już jakiś changelog dostępny?

Offline Kryzoo

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #6 on: October 21, 2015, 01:10:38 AM »
O widziałem zapowiedź nowej wersji. :)
Czy jest już jakiś changelog dostępny?

Obserwuj FB, albo twittera. Od kilku dni wysyłamy info o tym co się pojawi w nowej wersji.
Przede wszystkim język angielski, ale to nie wszystko...

Do zobaczenia w grze! Wdrożenie w czwartek wieczorem.

Kryzoo