Author Topic: Gizarma 0.83 - dyskusja  (Read 1261 times)

Offline hubtus

• Newbie
  • *
    • View Profile
Gizarma 0.83 - dyskusja
« on: November 17, 2015, 12:29:51 AM »
Od premiery nowej wersji Gizarmy minęły już ponad trzy tygodni i jak sami mogliście zobaczyć pojawiło się kilka ułatwiających życie zmian.

Wprowadzono:
  • Nowe rodzaje wiosek.
  • Nowe okna wyboru zajęć dla mieszkańców w miastach.
  • Przebudowano okno tworzenia grup jednostek.
  • Dodano możliwość okupowania wież

Mnie osobiście wszystkie wprowadzone powyżej zmiany zadowalają. Grupowanie dużej ilości jednostek w jedną grupę nie jest już problemem jak we wcześniejszych wersjach. Nowe specjalistyczne wioski wprowadzają lekki powiew świeżości, a w dodatku pozwalają jeszcze bardziej zmaksymalizować produkcje z pól. Jedyną opcją, której nie wypróbowałem to blokowanie wieży przez jednostki, ale to głównie przez to, że nie miałem jeszcze potrzeby tego robić :P. A wy jakie macie zdanie na temat najnowszej wersji?

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
Re: Gizarma 0.83 - dyskusja
« Reply #1 on: November 18, 2015, 09:00:34 AM »
Jedyną opcją, której nie wypróbowałem to blokowanie wieży przez jednostki, ale to głównie przez to, że nie miałem jeszcze potrzeby tego robić
Jak chcesz wypróbować, to proponuję pozbyć się tych wojowników krzystofa5 co co i rusz blokują jakąś wieżę na 238 ;)

Liosan

Offline hubtus

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: November 18, 2015, 09:00:27 PM »
Jak chcesz wypróbować, to proponuję pozbyć się tych wojowników krzystofa5 co co i rusz blokują jakąś wieżę na 238 ;)

Na razie moja armia ma inne zmartwienia :).

Offline Seti

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3 on: November 20, 2015, 06:51:57 PM »
Z nowych rzeczy bardzo podoba mi się okno grupowania jednostek - naprawdę pierwsza klasa.
Używam często i z przyjemnością :)