Author Topic: Jak promować Gizarmę - czat  (Read 2507 times)

Offline Kryzoo

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
Jak promować Gizarmę - czat
« on: September 14, 2014, 02:03:49 PM »
Gizarma jest systematycznie rozwijana w trybie hobbystycznym w czasie wolnym. Na większe tempo nie możemy sobie na razie pozwolić, bo nie mamy budżetu poza naszym wolnym czasem, który podlega silnym ograniczeniom fizycznym :)
Paliwem dla tego rozwoju są gracze. Nie owijając w bawełnę: chcielibyśmy, żeby Gizarma miała wielu graczy :) Mam nadzieję, że jest to jakoś zbieżne z interesem obecnie grających :)
Chcieliśmy wam zaproponować czat, burzę mózgów, pod tytułem: "Jak zachęcić więcej osób go grania w Gizarmę". W poniedziałek (15 września) o godzinie 21:00 na czacie "Gizarma". Jeśli chcielibyście podzielić się z nami swoją opinią i pomysłami to zapraszamy!

P.S. Najciekawsze fragmenty czatu będziemy chcieli umieścić na devblogu.

Offline lethern

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Jak promować Gizarmę - czat
« Reply #1 on: September 14, 2014, 02:05:47 PM »
Dzień przed = trochę późno to ogłoszenie, hm? A jak ktoś chce uczestniczyć Live to polecam ustawić sobie budzik ;p

Offline Kryzoo

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #2 on: September 14, 2014, 09:33:10 PM »
Z tego co widzę na czacie to najwięcej graczy jest zalogowanych wieczorem w tzw dni robocze. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć na żywo to może podzielić się swoimi uwagami w tym wątku.

Offline Kryzoo

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #3 on: September 15, 2014, 11:36:04 PM »
Dzięki za udział w czacie. Było ciekawie. Myślę, że przysłuży się dobrze rozwojowi gry, bo było kilka fajnych pomysłów. :)

Załączam zapis czatu w pliku.

Offline Gabik

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: September 30, 2014, 11:37:29 PM »
Przeczytałem. Niestety, samego czata przegapiłem, ale za to część moich pomysłów (oczywiście na rozwój gry, a nie jej promocję) jest w odpowiednim dziale.

A co do promocji, to może zrobić jakiś zjazd dla graczy/fanów i twórców gry? Może jakiś grill, albo spotkanie na jakimś konwencie?

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #5 on: October 02, 2014, 10:58:44 AM »
A co do promocji, to może zrobić jakiś zjazd dla graczy/fanów i twórców gry? Może jakiś grill, albo spotkanie na jakimś konwencie?

Pomysł ciekawy, a na przykład na którym konwencie?

Offline Gabik

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #6 on: October 02, 2014, 01:29:02 PM »
Odpowiedź na to pytanie poprzedziłbym jakąś "ankietą", która odpowie nam na pytanie z jakich okolic są aktywni gracze.

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #7 on: October 02, 2014, 02:35:44 PM »
Trochę się obawiamy Was w ten sposób ankietować, może ktoś nie chce mówić z jakiej jest okolicy ;-) Poza tym, niektóre konwenty ściągają ludzi i z odległych stron. Może podejść do tego w taki sposób, żeby powoli stworzyć tu na forum listę konwentów itp. wydarzeń i potem głosowanie (test wielokrotnego wyboru), które lokalizacje / wydarzenia najlepiej się Wam podobają?

Offline Gabik

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #8 on: October 02, 2014, 10:35:55 PM »
1. Obawiacie się niepotrzebnie  8) Ja kręcę się koło Wrocka i się swego gniazda nie wstydzę  ;D

2. Jak nie chcecie pytać o zamieszkanie, to zapytajcie: na jakie konwenty w 2015 się wybierasz?

3. Moim zdaniem najprościej i najszybciej będzie założyć temat na forum i niech się chętni umawiają   :)