Author Topic: Gra zacięła się  (Read 1101 times)

Offline julusmaximus

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Gra zacięła się
« on: August 25, 2012, 11:31:33 AM »
Ok. 1h 45min temu wydałem kilka rozkazów moim jednostkom, ale żadna z nich nie rusza się. Nie ubywa pieniędzy ze skarbca i nie przybywa zasobów w miastach. Może to być spowodowane założeniem nowego miasta- stało bezczynnie jakiś czas i w spichlerzu pojawiło się -13 koszów jedzenia. Wysłałem wtedy osadnika na pole, ale nie przybyło żywności. Prawdopodobnie wtedy gra padła, ale nie byłem tego jeszcze pewien.
Mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy. :)
214 India, 226 Chanat Kazański, 227 Królestwo Polskie

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
Re: Gra zacięła się
« Reply #1 on: August 25, 2012, 11:46:37 AM »
Światy 271,272,273 na chwilę się zamroziły z powodu błędu który wyszedł na jaw po usunięciu nieaktywnych graczy. Naprawione, powinno działać.

Troll

Offline julusmaximus

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: August 25, 2012, 11:53:54 AM »
Mój król rozsierdził się! :P
Gra odcięła się, ale rozkazy zresetowały się. Moi dwaj poddani zamienieni w pionierów, których wysłałem 2 godziny temu powinni już być w mieście, łucznik powinien być pole dalej, w skarbcu powinno być miej pieniędzy, a w spichlerzach więcej jedzenia. Rozkazy, które "zacięły się" zostały automatycznie ponowione. (Mam nadzieję, że mówię zrozumiale)
Czym mogło być spowodowane zawieszenie się gry i czy dostanę jakieś wyrównanie, za straty, które poniosłem? Jestem dwie godziny w plecy, a to w tej chwili spora strata, bo do wieczora nie będę miał dostępu do komputera. Już teraz zatrudniłbym wieśniaków w nowym mieście, a tak będą tam stać i nic nie robić przez cały dzień.

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #3 on: August 25, 2012, 12:41:18 PM »
To wersja alfa i błędy mogą się zdarzać. W każdym razie dzięki za szybkie zgłoszenie problemu, dzięki temu udało się opanować sytuacje :).

Offline julusmaximus

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: August 25, 2012, 10:59:58 PM »
Jednak udało mi się wejść na komputer, więc straty nie są aż tak znaczące. :P
Przy okazji, żeby nie zakładać nowego postu: bardzo się cieszę, że po przypadkowym anulowaniu rozkazu i szybkim ponowieniu go, praca wykonana przez osadnika nie przepada. Budowałem drogę i nie trafiłem w przycisk anulując budowę drogi. Kilka godzin jakie temu poświęciłem nie przepadło. :)

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #5 on: August 26, 2012, 08:25:30 AM »
Przy okazji, żeby nie zakładać nowego postu: bardzo się cieszę, że po przypadkowym anulowaniu rozkazu i szybkim ponowieniu go, praca wykonana przez osadnika nie przepada. Budowałem drogę i nie trafiłem w przycisk anulując budowę drogi. Kilka godzin jakie temu poświęciłem nie przepadło. :)
Ja również się przychylam, chociaż w moim przypadku była wycinka lasu na wzgórzach, więc nie kilka godzin a dni zostało uratowanych :)

Liosan