Author Topic: Ulepszenie minimapy  (Read 3939 times)

Offline przymek79

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Ulepszenie minimapy
« Reply #15 on: May 14, 2014, 04:14:59 PM »
To zaznaczanie królestw jest ok. Ale obszar pokazany na minimapie jest niewiele większy niż ten normalny więc to raczej nie pomaga.

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #16 on: May 14, 2014, 10:26:54 PM »
Trochę grzebania i próbowania na różne sposoby, i wychodzi na to że mogę łatwo powiększyć obszar pokazany na minimapie, ale te granice albo kropki jednostek to wymagają wysiłku :) Więc - co sądzicie o załączniku? Pomijając to że minimapa pokazuję inny kawałek świata niż w grze niż w minimapie, to jeszcze muszę naprawić :P

Liosan

Offline arek

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: May 14, 2014, 10:27:46 PM »
Całkiem, całkiem, oby tak dalej! To krok w dobrym kierunku, zacnie to wygląda nawet bez granic.
Gra 205: Suahili
Gra 213: Judea

Offline Lord Unicorn

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #18 on: May 14, 2014, 10:41:06 PM »
Jka dla mnie minimapa jest ok, ewnetualnie moglaby być 2-3 kratki wieksza, nie wiecej

jednoski sobie odpuscmy, minmapa powinna byc orienatcyjna, a nie zawalona kropkami;p

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #19 on: May 15, 2014, 07:29:12 AM »
Jka dla mnie minimapa jest ok, ewnetualnie moglaby być 2-3 kratki wieksza, nie wiecej
Chodzi o to, że ta moja propozycja z wczoraj jest OK, czy że aktualna wersja w grze jest OK i mam nic nie zmieniać?

Liosan

Offline Lord Unicorn

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #20 on: May 15, 2014, 09:13:58 PM »
Ta w grze jest ok, ale własnie zauwazyłem jeden problem. mianowicie gram, kannanem a saraceni maja bardzo podobny kolor(zielony),  granicze z nimi i się to zlewa w jeden kolor, można by wprowadzić ciemniejsze obwódki na granicy

Offline mark

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #21 on: May 16, 2014, 03:12:52 PM »
Bardzo fajna ta nowa wersja minimapki :) Łatwo widac kto zajmuje który teren.

Ja bym nie dawał obwódek, tylko żeby kolor zielony wyeliminować. W roli granic na dużej mapi e też słabo go widać.

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #22 on: May 16, 2014, 03:52:44 PM »
Widzę, że zdania są podzielone :) Z granicami czy bez, pokazywać więcej czy mniej... ale chyba wszyscy się zgadzają że jest lepiej niż było. Więc może ja zacznę tworzyć listę jednostek w kliencie.

Liosan