Author Topic: 0.81 - Gizarmo-pomocnik zwraca błąd  (Read 921 times)

Offline krzysztof5

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
0.81 - Gizarmo-pomocnik zwraca błąd
« on: April 18, 2014, 10:02:49 PM »
Podgląd mojego królestwa w Gizarmo-pomocniku nie działa. Brzmi dziwnie, ale mogę przeglądać szczegóły wszystkich państw, poza swoim. Po wybraniu Sklavenów wyświetla się błąd 500:
Code: [Select]
Error: Server Error

The server encountered an error and could not complete your request.
Please try again in 30 seconds.
Co, za duże państwo i serwer przy liczeniu wszystkiego zalicza timeout? :D
http://gizarmo-pomocnik.appspot.com/overview?gameId=205&kingdom=17&serverId=main - link do podglądu mojego państewka, po zmianie ID na inne normalnie wyświetla się inne królestwo.
« Last Edit: April 18, 2014, 10:14:29 PM by krzysztof5 »

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
Re: Gizarmo-pomocnik zwraca błąd
« Reply #1 on: April 18, 2014, 11:02:31 PM »
Podgląd mojego królestwa w Gizarmo-pomocniku nie działa. Brzmi dziwnie, ale mogę przeglądać szczegóły wszystkich państw, poza swoim.
To z reguły znaczy, że masz w swoim królestwie coś, czegoś nie ma w innych królestwach - ciesz się :D

W tym przypadku pomocnik nie radził sobie z cieślą drewna szlachetnego. Już naprawiłem, powinno działać, sorry za zamieszanie. I widzę, że Twoje królestwo opiera się na szwaczach w równym stopniu co moje na garncarzach ;)

Co, za duże państwo i serwer przy liczeniu wszystkiego zalicza timeout? :D
A wiesz, to się w sumie zdarzało, ale musiałbyś mieć 5x tyle miast ;)

Liosan

Offline krzysztof5

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Gizarmo-pomocnik zwraca błąd
« Reply #2 on: April 18, 2014, 11:11:18 PM »
Już działa, dzięki. Nie domyśliłbym się, że jest to spowodowane posiadaniem mieszkańca z nietypową profesją :D

A ubrania faktycznie są u mnie najważniejszym surowcem, wszędzie mam pełno misów i żubrów. Swoją drogą czas rozwinąć produkcję ceramiki :)