Author Topic: Kupcy.  (Read 3193 times)

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
Re: Kupcy.
« Reply #15 on: April 15, 2014, 06:28:20 PM »
Jesteś pewien? Spróbuj może poeksperymentować z poziomem podatku i odwołaj jakiegoś kapłana, tak, żeby było po równo. Zadowolenie powinno sie poprawić.
Tak to wygląda jak niżej:

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #16 on: April 22, 2014, 04:14:36 PM »
Zasada jest taka, że im więcej krzyżyków i luksusu tym lepiej wpływa to na zadowolenie. Czyli jeżeli masz N religii i N luksusu, to przy 2N religii i N luksusu zadowolenie wzrośnie.

Ale jeżeli miałbyś N religii i N krzyżyków, to zadowolenie będzie wyższe niż w przypadku 2N krzyżyków i 0 luksusu.

Z tego co widzę działa to tak jak powinno.

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
« Reply #17 on: April 22, 2014, 04:46:27 PM »
Zasada jest taka, że im więcej krzyżyków i luksusu tym lepiej wpływa to na zadowolenie. Czyli jeżeli masz N religii i N luksusu, to przy 2N religii i N luksusu zadowolenie wzrośnie.

Ale jeżeli miałbyś N religii i N krzyżyków, to zadowolenie będzie wyższe niż w przypadku 2N krzyżyków i 0 luksusu.

Z tego co widzę działa to tak jak powinno.
W takim razie nie zrozumiałem dobrze tego co w pomocniku jest (trochę myląco to opisane według mnie).

Chodzi o to, że przy przewadze jednego zadowolenie rośnie, ale wraz z tą przewagą zmniejsza się % wzrostu? (Nie potrafię tego jasno opisać)

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
« Reply #18 on: April 23, 2014, 02:50:51 PM »
Chodzi o to, że przy przewadze jednego zadowolenie rośnie, ale wraz z tą przewagą zmniejsza się % wzrostu? (Nie potrafię tego jasno opisać)
Tak, dokładnie o to chodzi. Więcej zyskasz zadowolenia z 30 gwiazdek i 30 krzyżyków niż z 60 krzyżyków.

Liosan

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #19 on: April 23, 2014, 03:07:05 PM »
Czyli jeżeli masz N religii i N luksusu, to przy 2N religii i N luksusu zadowolenie wzrośnie.

A przy 2N luksusu i N religii? Zaobserwowałam że znacznie słabiej. I nie wiem dlaczego.

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #20 on: April 24, 2014, 06:37:53 PM »
Jesteś pewna? Możesz jakiś screen rzucić? Jeżeli tak, to pewnie znaczy, że mamy błąd.