Author Topic: Darmowe narzędzia  (Read 845 times)

Offline sajanpunk

• Newbie
  • *
    • View Profile
Darmowe narzędzia
« on: March 30, 2014, 09:55:56 PM »
Witam pisze gdyż dostałem za darmo narzędzia (100 - więcej nie było miejsca w magazynie bo nowa wioska nie wiem ile bym dostał z większym magazynem). Nie żeby mnie to nie cieszyło, ale to w sumie bug jest. Jak do tego doprowadziłem nie mam pojęcia. A co robiłem to tak: potrzebowałem szybko narzędzi, miałem kamienie i wystawiłem robotników do robienia odpowiednio kowadeł(brył żelaza) i narzędzi w dwóch domach rzemieślnika. Aż tu po jakiejś godzinie nieobecności w grze miałem już przepełniony magazyn narzędziami a kamieni prawie nie ubyło. W tym czasie przeniosłem kamieniarza do pracy w mieście. Nie wiem jak to powtórzyć może kiedyś spróbuje ale zgłaszam że coś takiego wystąpiło.

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
Re: Darmowe narzędzia
« Reply #1 on: March 30, 2014, 10:21:11 PM »
Obstawiam, że przeniosłeś do miasta robotnika, którego dostałeś na początku gry. Robotnik wygląda jak osadnik tylko ma młot przerzucony przez ramię. On jest wyposażony w 100 narzędzi (pracuje dzięki nim 2x szybciej), więc jak go przeniesiesz do miasta to narzędzia lądują w magazynie. Sądząc po pomocniku nie masz już żadnego robotnika na mapie. Mogło tak być?

Coś trzeba z tym zrobić - nie jesteś pierwszym któremu się to pomyliło. Zwiadowca wyposażony jest w konie, ale konia trudno przegapić ;) A ten młot robotnika, jeszcze przez to że on wygląda jak budowniczy który pracuje w mieście... może się to pomylić. Dzięki za czujność tak czy siak :)

Liosan

Offline sajanpunk

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: March 30, 2014, 10:56:28 PM »
Faktycznie o to chodziło :D Temat jest do zamknięcia/przeniesienia/zostawienia dla potomnych. Wybór należy do moderatorów. I sorry za nie doczytanie samouczka :P.

Offline Khrone

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Szwecja (222)
    • View Profile
« Reply #3 on: March 30, 2014, 11:02:51 PM »
Chyba nie zamykamy/usuwamy tematów, nie? Jako dobry moderator dbający o forum ( ;) ) myślę, że chyba sensu nie ma usuwania ani przenoszenia nigdzie...

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #4 on: April 01, 2014, 12:03:13 AM »
Nie usuwaj, tak jest ok :)