Author Topic: Jednostka, a brak złota.  (Read 801 times)

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
Jednostka, a brak złota.
« on: March 24, 2014, 10:15:54 AM »
Takie pytanko, czy jak zabraknie złota, to umierają jednostki poza miastem?

Bo właśnie mnie takie coś spotkało :) W poprzedniej wersji, to zdaje się, że kasa leciała na - i nic się nie działo.

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
Re: Jednostka, a brak złota.
« Reply #1 on: March 24, 2014, 10:38:31 AM »
Właśnie tak jest :) Właściwie, to jak zabraknie kasy to gra automatycznie podnosi podatki (a nuż się uda podnieść na tyle żeby być powyżej 0), a jak się nie uda to jednostki powoli zaczynaja dezerterować. Ale wydawało mi się, że w wersji 0.80 to już było? To chyba troll wprowadził jak postanowiłem na Europie grać bez zarabiania pieniędzy i szło mi o wiele zbyt dobrze :D

Widzę, że wyprowadziłeś mieszkańców z Achetatonu, ale prawie wszyscy zdezerterowali. Peszek. Chcesz jakiegoś wsparcia? Mogę tragarzy przysłać albo coś :)

Liosan

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
« Reply #2 on: March 24, 2014, 11:09:45 AM »
No w sumie to logiczne i dobrze, że tak jest :)

Granie na pamięć się zemściło. (A może nie miałem wtedy jednostek poza miastem i dlatego mi nie dezerterował, skoro mówisz, że już był ten mechanizm).

Wolę 1 miasto najpierw ogarnąć i się zastanawiałem, czy wszystkich nie wyprowadzić z 2 miasta, ale było mi szkoda :P

A zdezerterowała mi 1 jednostka tylko, ale już zrobiłem nowego osadnika. Do tyłu jestem trochę, ale tragedii nie ma, gorzej jakby mi robotnik, albo zwiadowca robotę rzucił, to było by szkoda trochę.

Nie trzeba wsparcia, rzadko się można pobawić w "trudne początki". Są trudniejsze niż w 0.8, bo mapę nam ograbili z czarnoziemów, przynajmniej moją okolicę :D

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #3 on: March 24, 2014, 12:06:16 PM »
Potwierdzam, jednostki uciekały już w 0.80.