Author Topic: Czarny Rynek  (Read 1350 times)

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
Czarny Rynek
« on: December 04, 2013, 06:55:08 PM »
Witam!
Słowem wstępu:
Jestem nowym graczem tej gry. Wielkie uznanie dla autora i pomocników :)

A pytanie jest takie:
Gdzie znajdę opcję Czarnego Rynku? Jak ona działa?
Dodam, że w pomocy tego nie znalazłem (może ślepy jestem).

Pozdrawiam!

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
Re: Czarny Rynek
« Reply #1 on: December 04, 2013, 08:51:06 PM »
Hej! :)

Czarny rynek powinien się pojawić na ekranie miasta po wybudowaniu budynku handlowego - np. placu targowego.

W pomocy faktycznie nie ma takiej informacji... Nie wiem czy kiedyś była. W każdym razie, w następnej wersji gry (0.81) czarnego rynku nie będzie, za to pojawią się porządniejsze formy handlowania :) Więc pewnie nie będziemy już tego dodawać.

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to się nie krępuj :)

Liosan

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
« Reply #2 on: December 08, 2013, 06:04:42 PM »
Dziękuję za szybką odpowiedź i miłe przyjęcie :)(Przeczytałem ją od razu jak napisałeś, ale nie chciałem dodawać nic nie wnoszącego postu).

Właśnie zbudowałem dzisiaj Plac Targowy i faktycznie doszła opcja Handlu Zasobami.

Dobrze, że wycofacie tą opcję w następnej wersji. Ja osobiście, bym nie wprowadzał, żadnego zamiennika, gdyż ceny są tam bardzo wysokie i nie wspomogą rozwoju początkujących graczy, a jej brak na weteranach wymusi handel z innymi graczami. Co urozmaici rozrywkę. Dodatkowo te towary są nieskończone i biorą się znikąd (trochę to nierealistyczne).

Zasmucony dodam, że gracze w świecie 322 chyba nie grają, co stwierdzam, po ich niskim przyroście punktów w Gizarmopomocniku :(

Pozdrawiam!

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #3 on: December 08, 2013, 10:46:14 PM »
Dobrze, że wycofacie tą opcję w następnej wersji. Ja osobiście, bym nie wprowadzał, żadnego zamiennika, gdyż ceny są tam bardzo wysokie i nie wspomogą rozwoju początkujących graczy, a jej brak na weteranach wymusi handel z innymi graczami.

Zamiennikiem ma być właśnie handel z innymi graczami. Do niedawna był niemożliwy, więc tylko czarny rynek pozwalał na wymianę handlową. Dzięki za feedback :-)