Author Topic: Gra 322  (Read 7563 times)

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
Re: Gra 322
« Reply #45 on: April 06, 2014, 06:01:54 PM »
Pożegnanie z wersją 0.8 i grą 322!

Tak więc, że moje serce już jest z Misirem w grze 205, a tu nie zaglądam postanowiłem się pożegnać ze swoją pierwszą grą :)

Rozbudowałem jeszcze trochę swoje państwo sięgając kolejne 2 zasoby specjalne - Germania05IV2014.jpg. Zadowolenie wszędzie 90%+, zazwyczaj 100%.

Poatakowałem jeszcze kilka słabych wiosek, by większość wojowników osiągnęła poziom, dzięki któremu mogę przemianować ich na lepszych. Sprowadziłem wszystkich do ojczyzny, uleczyłem rany i zmobilizowałem ich w 1 wielkiej armii - armia.jpg. Właśnie podbili Yngling - cel.jpg. Teraz szybka regeneracja, przemianowanie resztki jednostek i atak na Widsidh - widać na 1 zrzucie. Po pokonaniu pokarzę kto tam siedział.

PS. Jestem już Jr. Member na forum :D Tj. Junior member?

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #46 on: April 07, 2014, 04:10:04 AM »
Solidna armia i solidne państwo :-)

Chyba tak, ale nazwy grup użytkowników pochodzą z domyślnych ustawień forum i nigdzie nie mają rozwiniętych skrótów. W sumie może powinny bardziej nawiązywać do gry?

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
« Reply #47 on: April 09, 2014, 06:53:25 PM »
Pokonałem niedobrych barbarzyńców na południu (to_tu_siedzi.jpg). Tak wyglądał oddział przed atakiem - armia2.jpg, a tak po - armia3.jpg. Jak widać bez ofiar się nie obyło. Nie wiem, czy możliwy jest najazd takiego miasta, bez strat własnych. Jeśli tak, to tylko wysokopoziomowymi rycerzami. Co ciekawe najsłabsza jednostka (pikinier poz.4) przeżyła. Dodam może, że taktyka jest na poziomie 10.

Możecie usunąć tą grę, bo już nie będę w nią grał. Jedynie za pół roku bym wszedł zobaczyć, jak jednostki awansowały, np. kopacza gliny na poziomie 11. To jest bug? Czy poziomy są nieograniczone?

Chyba tak, ale nazwy grup użytkowników pochodzą z domyślnych ustawień forum i nigdzie nie mają rozwiniętych skrótów. W sumie może powinny bardziej nawiązywać do gry?
Czemu nie, tylko jakoś nie mam pomysłu co to by mogło być...

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #48 on: April 09, 2014, 07:20:51 PM »
Jedynie za pół roku bym wszedł zobaczyć, jak jednostki awansowały, np. kopacza gliny na poziomie 11. To jest bug? Czy poziomy są nieograniczone?

Ale - chodzi o to, że masz już kopacza gliny poziomu 11, czy że w okienku jest info, że poziom 11 za tyle i tyle czasu?

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
« Reply #49 on: April 09, 2014, 07:30:37 PM »
Jedynie za pół roku bym wszedł zobaczyć, jak jednostki awansowały, np. kopacza gliny na poziomie 11. To jest bug? Czy poziomy są nieograniczone?

Ale - chodzi o to, że masz już kopacza gliny poziomu 11, czy że w okienku jest info, że poziom 11 za tyle i tyle czasu?
Informacja, że poziom 11 za 105 dni :)

Offline hydro

• developer
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
« Reply #50 on: May 03, 2014, 02:45:17 AM »

Informacja, że poziom 11 za 105 dni :)

Jednak okazało się że to bug. Mimo zapowiedzi poziomu 11 nigdy nie zostaje on osiągnięty. W pewnym momencie stabilizuje się na np. "poziom 11 za 17 dni" i już tak zostaje.