Author Topic: Rycerz  (Read 1243 times)

Offline Andurin

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Rycerz
« on: November 10, 2012, 12:09:44 PM »
Witajcie towarzysze;)

Zostawiłem ostatnio Gizarmę trochę samopas, zebrała mi się nadwyżka kasy więc pomyślałem sobie, że zrobię rycerza:P Kupiłem miecze, konie zalegają no ale nie da się.. lukam w pomoc - minimalny poziom 8. Myślę sobie, ok mój błąd ale od jakiegoś czasu mam kawalerzystę w mieście więc patrzę jak tam jego poziom. Jednak doświadczenie u niego nie rośnie("jednostka nie zdobywa doświadczenia"- w sumie logiczne).

Chciałem się więc dowiedzieć czy zdobywanie doświadczenia dla wojska było już w jakiś sposób rozpatrywane? Czy doświadczenie mieliby zdobywać tylko podczas pracy(bitwy, oblężenia)? Czy może dostawimy budynek który działałby na zasadzie szkoły/akademii gdzie moglibyśmy szkolić swoich wojowników do pewnego poziomu? A może "budynek" umieścić w menu rozbudowy muru, żeby nie tracić slota?

ps. sprzedam 100 mieczy ;)

Offline mike

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Rycerz
« Reply #1 on: November 10, 2012, 12:27:00 PM »
U mnie podobnie wygląda sprawa z łucznikiem, też się zdziwiłem, że nie zdobywa doświadczenia. Poza tym myślałem, że gdy będzie się znajdował on w garnizonie będzie wpływał on na morale mieszkańców, ale czegoś takiego niezauważyłem...

Offline Andurin

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: November 10, 2012, 12:32:45 PM »
U mnie lekki kawalerzysta wpływa na morale mieszkańców - daje ok 3%

Offline mike

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: November 10, 2012, 01:08:57 PM »
Dobrze wiedzieć. Muszę sprawdzić w jakimś mniejszym mieście, bo wcześniej sprawdzałem w stolicy, która ma 27 mieszkańców, może dlatego nie było, żadnych efektów ;)

Offline troll

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #4 on: November 10, 2012, 07:30:21 PM »
Aktualnie wojska szkolić się nie da. Planuje dać możliwość szkolenia za kasę do np. 4 poziomu oraz szkolenia poprzez walkę (bez ograniczenia).

Obecność wojska rzeczywiście wpływa na zadowolenie. Jeżeli zadowolenie spada poniżej 30% wprowadzenie wojska trochę je poprawia, ale nigdy powyżej 30%.

pozdrawiam
Troll