Author Topic: Chyba zniknęło mi parę godzin pracy osadnika...?  (Read 788 times)

Offline liosan

• Administrator
  • Hero Member
  • Kataj
    • View Profile
Chyba zniknęło mi parę godzin pracy osadnika...?
« on: October 20, 2012, 10:19:05 AM »
W sumie nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się że nastąpił taki scenariusz:
  • Danych jest dwóch osadników, A i B
  • Osadnika A wysyłam na pole 1034 żeby budował drogę - to są pagórki z lasem, czyli nawet droga polna to sporo roboty
  • Osadnik A pracuje pracuje pracuje, postanawiam mu przysłać pomoc - osadnika B. Osadnik B dociera na miejsce i zaczynają razem pracować - spodziewany czas ukończenia skraca się o połowę. Super.
  • Osadnik A tak w zasadzie jest rolnikiem, który jest potrzebny w mieście obok. Kiedy jest 20 minut do końca czasu budowy drogi, każę osadnikowi A opuścić pole 1034 i udać się do Las Palmas de Gran Canaria, bo tam przymierają głodem. Spodziewam się, że osadnik B dokończy robotę najdalej za 40 minut. No, 50.
  • Za godzinkę (a może dwie) przychodzę, patrzę, a osadnikowi B zostało... 7 godzin 40 minut. Czyli zaczął od nowa...?
Mam takie dziwne podejrzenie, że przy takim scenariuszu czas pracy się zresetował... ale nie jestem na 100% pewien, ciężko jest zapamiętywać takie rzeczy :) Akurat to była dość ważna droga (prowadzi do ośrodka wydobycia soli), więc zwróciłem na to uwagę, ale i tak nie dam sobie palca uciąć.

Liosan

Offline julusmaximus

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Chyba zniknęło mi parę godzin pracy osadnika...?
« Reply #1 on: October 20, 2012, 08:06:57 PM »
Miałem PRAWDOPODOBNIE to samo (na polu 5109). Też osadnikiem A był rolnik, ale ja budowałem 3poziomowe pola uprawne na łące.
Pamiętam, że przerzuciłem rolnika do miasta, żeby nie wybuchł tam głód, bo pola już niedługo miały się pojawić.
214 India, 226 Chanat Kazański, 227 Królestwo Polskie