Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - jan-kazimierz

Pages: [1]
1
Pomoc i inne pytania / Re: Witam
« on: January 29, 2017, 11:06:51 AM »
Witam wszystkich.

Bardzo przypadkowo tutaj trafiłem - do Gizarmy. Na razie ogarniam sobie interfejs cały, ogarniam mechanikę + Gizarmopedie i inne rzeczy testuję na angielskiej mapce.
Powiem, że pomimo, iż wcześniej nie słyszałem o "polskim tymże miniprojekcie", to jednak gierka fajna - tzn fajna dla osób, które lubują się w takich grach - strategiczno-ekonomicznych z czasów średniowiecza jak i zabaw w kierunku historycznym.
Mnie osobiście, pomimo jednak faktu, iż jak widać, nieco stanęło wszystko w miejscu, to jednak prześledziłem skrupulatnie archiwum postępu prac nad pisaniem gry i jej całej mechaniki - uważam, że choć gierka ów nadal "raczkuje", to jednak może coś z niej kiedyś być. Faktem niezaprzeczalnym jest to, że jednak autor-pomysłodawca gry jak i również ekipa/zespół wspierający grę, nie mają zbytnio czasu, bo wiadomym jest, iż życie osobiste/realne to najważniejsza rzecz, to jednak jeśli autor i Ci, którzy jeszcze pozostali przy grze od strony administracyjnej, można coś powolutku podziałać w kierunku dalszego rozwoju gry.
Może brakuje świeżej krwi?  ::)

Pages: [1]