Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Porke

Pages: [1]
1
Pomoc i inne pytania / Re: Witam
« on: October 26, 2016, 09:53:48 PM »
Podłączam się do zapytania wojtu ;) i wtrącam swoje trzy grosze, co się stało? W kanale oficjalnym niestety nie mogłem znaleźć zbyt wielu informacji  :(

2
Dyskusje / Re: Co sądzicie o nowej wersji? :)
« on: April 01, 2014, 08:07:22 PM »
To i ja dorzucę swoje trzy grosze.

Gizarma bardzo mi się podoba, lubię czasem pograć sobie w jakieś masowe strategie multiplayerowe, a przy wysypie Ogame'opodobnych Gizarma jest powiewem świeżości :) Podoba mi się nacisk na współpracę między graczami, jednak w tej grze w której akurat biorę udział nie udaje się tego jeszcze osiągnąć.

Z pewnych spostrzeżeń:
  • Jednostki przechodzące przez miasto znikają z mapy świata (trzeba wejść do miasta żeby dowiedzieć się jak wielki jest garnizon) - dla mnie jako gracza wygodniej byłoby gdyby coś było widoczne już z poziomu mapy świata
  • Trochę szkoda, że nie można grać w przeglądarce (np. jako aplet)
  • A za zabawne uważam to, że można elitę do budowy zagonić :D
  • Granice terytorium nie są dla mnie czytelne, podejrzewam że problem może być jeszcze większy jeśli pojawia się więcej graczy na niewielkim obszarze.

3
Gizarma: Wieże (gry 0.81) / Re: Gra 208
« on: April 01, 2014, 12:13:29 PM »
Spokojny, zrównoważony rozwój - próbuję wytyczyć stałe szlaki dla tragarzy, wyspecjalizowac miasta i wykarczować dżungle... co wcale nie musi się w tym tygodniu udać. Też muszę sobie spróbować walki, jednak dobrze wiedzieć ze 4 jednostki na miasto na poziomie 6 to za mało :)

Niemniej jednak trochę brakuje mi interakcji między graczami, bo Twój zwiadowca (chyba) był jedyną jednostką, z która sie spotkałem.

Tutaj chyba tylko 4 czy 5 pierwszych osób zostało w grze :/

4
Gizarma: Wieże (gry 0.81) / Gra 208
« on: March 25, 2014, 01:17:56 PM »
Hej, gram Mauretanią w grze 208.

Według mapy świata niestety wszędzie mam daleko, od północy od innych królestw dzieli mnie pustynia, a od zachodu morze. Najpierw sprawdzam co się dzieje na północy. U granicy pustyni widzę szarą granicę i herb nienależący do żadnego z graczy, rozumiem że to barbarzyńcy?

W jednym z obozów koczowników w okolicy znalazłem osadnika i założyłem sobie trzecie miasto. Przyznam szczerze, że rozwijanie miasta od początku jest... ciężkie. Rośnie powoli, jesli w ogóle, nic nie produkuje, a koszt utrzymania zawsze jest. Jakie macie strategie na rozwijanie miast?

A z dóbr luksusowych nie mam niczego... jeszcze. Jak to w ciepłych krajach, mam sporo żubrów i niedźwiedzi :D

A co tam u was się dzieje?

Pages: [1]