Author Topic: Witam  (Read 802 times)

Offline Sassi

• Newbie
  • *
    • View Profile
Witam
« on: October 02, 2016, 11:18:48 PM »
Czy jeszcze ktoś gra w Gizarmę bo na forum widze pustki :/ bardzo lubię w nią grać ale niestety te pustki mnie zniechęcają do dalszej gry.

Offline Kryzoo

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
Re: Witam
« Reply #1 on: October 11, 2016, 03:34:41 PM »
Czy jeszcze ktoś gra w Gizarmę bo na forum widze pustki :/ bardzo lubię w nią grać ale niestety te pustki mnie zniechęcają do dalszej gry.
Tak i w dodatku musiałeś tyle czekać na odpowiedź :)
W tej chwili gra około 10 osób dziennie.

Wskakuj do 268, jeszcze są miejsca. Może coś się będzie działo.

Kryzoo

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
« Reply #2 on: October 20, 2016, 04:00:14 PM »
Może ja się podłączę i zapytam, czy trwają jakieś prace nad grą?

Offline Porke

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: October 26, 2016, 09:53:48 PM »
Podłączam się do zapytania wojtu ;) i wtrącam swoje trzy grosze, co się stało? W kanale oficjalnym niestety nie mogłem znaleźć zbyt wielu informacji  :(

Offline wojtu

• Full Member
    • View Profile
« Reply #4 on: November 01, 2016, 12:29:42 AM »
Zdaje się, że gdzieś pojawiła się informacja, że z powodów osobistych muszą zwolnić, czy zawiesić czasowo rozwój gry. Chociaż teraz nie mogę jej znaleźć, więc może coś mi się pomyliło.

W każdym bądź razie, jeśli byłaby potrzeba chętnie wsparłbym projekt. Tylko, że nie wiele mogę zaoferować. Jedynie to co do tej pory, czyli wykrywanie błędów i zgłaszanie pomysłów. Ewentualnie, w tej chwili dodatkowo mogę zaoferować wsparcie finansowe projektu.

Życzę Wam i sobie dalszego rozwoju Gizarmy!

Offline Kryzoo

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #5 on: November 03, 2016, 05:04:56 PM »
Cześć
No właśnie, prace zostały zawieszone.
Sytuacja wygląda tak, że zespół się wykruszył z różnych (m.in. życiowych) powodów.

Ja  jestem zainteresowany rozwojem Gizarmy, ale zrobiłem sobie przerwę na czas nieokreślony, żeby spożytkować czas wolny w inny sposób.
Być może wrzucę jakiś nowy ficzer jak znajdę kilka wolnych wieczorów, ale na poważniejszy powrót nie jestem jeszcze gotowy.
Mam nadzieję, że coś się jeszcze kiedyś uda zrobić.

Jak widzicie gra cały czas działa, dzięki uprzejmości naszego znajomego, który gości nas na swoim wypasionym serwerze :)

Co do mnie to cały czas doglądam gry od strony administacyjnej. Usuwam świeże, ale porzucone królestwa, żeby trochę zagęścić graczy. Nawet trochę czasem gram :)

Fajnie, że są fani Gizarmy. Może jakiś czas udało by się zmobilizować i ruszyć z rozwojem.

pozdrawiam
Kryzoo

Offline jan-kazimierz

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: January 29, 2017, 11:06:51 AM »
Witam wszystkich.

Bardzo przypadkowo tutaj trafiłem - do Gizarmy. Na razie ogarniam sobie interfejs cały, ogarniam mechanikę + Gizarmopedie i inne rzeczy testuję na angielskiej mapce.
Powiem, że pomimo, iż wcześniej nie słyszałem o "polskim tymże miniprojekcie", to jednak gierka fajna - tzn fajna dla osób, które lubują się w takich grach - strategiczno-ekonomicznych z czasów średniowiecza jak i zabaw w kierunku historycznym.
Mnie osobiście, pomimo jednak faktu, iż jak widać, nieco stanęło wszystko w miejscu, to jednak prześledziłem skrupulatnie archiwum postępu prac nad pisaniem gry i jej całej mechaniki - uważam, że choć gierka ów nadal "raczkuje", to jednak może coś z niej kiedyś być. Faktem niezaprzeczalnym jest to, że jednak autor-pomysłodawca gry jak i również ekipa/zespół wspierający grę, nie mają zbytnio czasu, bo wiadomym jest, iż życie osobiste/realne to najważniejsza rzecz, to jednak jeśli autor i Ci, którzy jeszcze pozostali przy grze od strony administracyjnej, można coś powolutku podziałać w kierunku dalszego rozwoju gry.
Może brakuje świeżej krwi?  ::)